fbpx

אזרחות 2 יח"ל

1850 ₪

1665 ₪

הקורס המקיף לבגרות באזרחות ילמד אתכם להפנים ידע בהיקף עצום ולהשתמש בו במקצועיות במסגרת בחינת הבגרות.

ככה זה כשהתשובה נראית הגיונית מאוד, אבל היא בעצם לא נכונה...

אחת התופעות הנפוצות במסגרת הבגרות באזרחות היא תלמידים שמזהים בשאלת בגרות מושג מתחום האזרחות, מגדירים אותו בצורה טובה ומספקים הסבר הגיוני, רק כדי לגלות שהם בעצם טעו… שאלות בגרות באזרחות מנוסחות לעיתים קרובות באופן ששולח את התלמידים לפחות לשתי תשובות הגיוניות – אך רק אחת מהן היא התשובה הנכונה. נוצר מצב אבסורדי שבמסגרתו גם תלמידים מעולים אינם מצליחים להתרומם מעל ציונים בינוניים.

מפתח ראשון להצלחה – למידה יעילה

הקניית הידע של התחום “אזרחות” נעשית באופן ספירלי. התלמידים מתחילים את הלמידה ממושגים מסוימים, ממשיכים אל מושגים מתחומים שונים ופעמים אחדות מגלים שישנה השקה בין המושגים הללו, לעיתים אפילו יחס של השלמה. למידה ספירלית יכולה להיות מבלבלת מאוד ולכן ישנה חשיבות עצומה לליווי האישי של המנטור. המנטור יצביע על הקשרים בין המושגים, וגם  יוכל לומר לכם מתי הקשר פשוט אינו רלוונטי. הקשר עם המנטור יספק לכם מיקוד, בהירות וביטחון שלא תוכלו למצוא במסגרת אחרת או בלמידה עצמאית.

מפתח שני להצלחה - תרגול, משוב אישי, תרגול, משוב אישי, תרגול, משוב אישי...

אתם כבר מכירים אותנו ויודעים שאיננו מאמינים בקיצורי דרך ונוסחאות קסם. אנחנו כאן כדי לעבוד קשה ואם הצטרפתם אלינו – אז גם אתם. המנטור יבדוק איתכם את כל העבודות, את המבחנים ואת הסימולציות. הוא ידייק אתכם שוב ושוב ושוב, עד שתצליחו להתמודד עם שאלות הבגרות באופן מושלם.

מה כולל הקורס?

מנטור אישי

נבחרת המנטורים שלנו כוללת את המורים הטובים והמנוסים ביותר בהגשה לבגרות. המנטור ייצור איתכם קשר מייד לאחר הרישום לקורס. הוא יהיה זמין בטלפון, במייל ודרך האתר. המנטור יהיה שם כדי לענות על שאלות, לתת עבודות, לבדוק מטלות ומבחנים ולתמוך רגשית. המנטורים שלנו מאמינים שעבודה קשה מובילה להישגים והם יגרמו גם לכם להאמין בכך.

קורס אונליין מקיף

קורס אונליין המקיף את כל פרקי הלימוד על פי דרישות משרד החינוך. פעמיים בשבוע נפתח שיעור חדש והוא נשאר פתוח עד לבחינת הבגרות. כל שיעור מכיל חומר בהיקף ההולם את יכולת הלמידה של התלמידים עד לשיעור הבא. כל שיעור מורכב מכמה שיעורי הקניית ידע ממוקדים, ולרוב גם תרגולים. השיעורים כוללים קריאה מודרכת ביצירות, המקלה על תהליך הלמידה וממקדת אותו. בכל זמן ניתן לשלוח שאלות למנטור דרך לחצן “פנייה למנטור”.

ערכת לימוד מקיפה

ערכות הלימוד המפורסמות שלנו מגיעות אליכם עם שליח עד הבית וכוללות ספרי לימוד עבור כל יחידת לימוד, חוברת אימון עם שאלות לתרגול שוטף ותשובות ועזרי לימוד משתנים כגון חוברת מלווה לארגון הנקודות החשובות בשיעורים וכרטיסיות מוכנות לשינון.

תרגול אינטנסיבי

הקורס כולל תרגול אינטנסיבי מכמה סוגים: תרגול שוטף באמצעות חוברת אימון שבערכת הלימוד; עבודות להגשה ובדיקה במסגרת פגישות אישיות עם המנטור; מבחנים מסכמים בסיום כל יחידת לימוד; מרתון שאלות-תשובות בימים שלפני בחינת הבגרות; סימולציה מסכמת ופגישה אישית עם המנטור.

אזרחות 2 יח"ל

הקורס המקיף לבגרות באזרחות ילמד אתכם להפנים ידע בהיקף עצום ולהשתמש בו במקצועיות במסגרת בחינת הבגרות.

10% לנרשמים עד 18.9.21

מצטרפים עכשיו!

1665 ₪

1850 ₪

אזרחות 2 יח"ל

איך מתנהל הקורס

מיוצרי הקורס

מורים לאזרחות בטוחים שזהו תחום הלימוד המרתק והחשוב מכולם. הם כמובן משוחדים. אבל היום יותר מתמיד, לימודי האזרחות רלוונטיים ואקטואליים. אפשר לומר, בלי להגזים, שקורס אזרחות הוא מעין קורס בהגנה עצמית אזרחית. מצב החירום שהטילה הקורונה, החלטות הממשלה, הבחירות החוזרות ונשנות והשסעים החברתיים – הפכו את העיסוק במושגי האזרחות לפופולריים מאוד. בכל רגע נתון נשמעים ונצפים באמצעי התקשורת מושגי יסוד ונושאים הנלמדים במסגרת הבגרות: פגיעה בזכויות אזרחיות ושמירה על זכויות מיעוטים; יחס דת ומדינה; הסדר הסטטוס קוו; עקרונות הדמוקרטיה והחשיבות של השמירה עליהן; בג”צ – מגן האזרח או אויבו?; מדינה יהודית או דמוקרטית והאם ישנה בכלל סתירה?; מה תפקידו של היועץ המשפטי ומה תפקיד האזרחים?; האם נבחרי הציבור משרתים את האזרח או שהם בעלי זכויות מיוחדות והאם ישנה סתירה?; האם הרשות המחוקקת (הכנסת), הרשות המבצעת (הממשלה) והרשות השופטת (מערכת בתי המשפט) אמורות לפעול בהרמוניה או להתקיים בתוך כדי התנגשויות ביניהן ויצירת מערכת של איזונים ובלמים?. התשובות תמיד מפתיעות את התלמידים.

כאשר תהליך הלמידה מתנהל בצורה נכונה, החשש של התלמידים מלמידת עשרות רבות של מושגים ועקרונות אינו מוצדק. החלטנו לפרק את נושאי הלימוד באזרחות לשלושה ספרים נפרדים. החלוקה וההפרדה של הנושאים מפשטות את תהליך הלמידה. נוסף על כך יצרנו עבור התלמידים שלנו כרטיסיות שינון שאפשר לקחת לכל מקום ולשנן בכל הזדמנות. וכמובן, חוברת אימון עם השיטה שלנו לפיצוח שאלות וניסוח תשובות – שיטת העוגן.

שתי מטרות עומדות לנגד עינינו. הראשונה – להביא אתכם לציון מושלם בבחינת הבגרות. השנייה – לפתח אצל התלמידים הבנה בהירה בנוגע לעניין האזרחי, כי אנחנו מאמינים שתלמיד עם ציון מושלם באזרחות אינו רק סטודנט לרפואה, אלא גם אזרח מעורב וטוב יותר.

פיני קמחי

פיני קמחי הוא המייסד של “פיני קמחי – הוראה ממוקדת”, המנהל הפדגוגי של קורסי 24/7, עורך וכותב תוכן לערכות הלימוד. בעשור האחרון הגיש אלפי תלמידים לבחינות הבגרות במסגרות פרטיות ובתיכונים. בין בתי הספר שבהם לימד – רשת אנקורי ויואל גבע.

בני בן דוד

מוסמך להוראת 5 יחידות אזרחות. בוחן בגרות ומלמד לבגרות ברמה 2 יח”ל וברמה מוגברת 5 יח”ל. מלמד בתיכון במרכז הארץ ובתכנית מיוחדת של קרן ראשי. בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותעודת הוראה באזרחות מהאוניברסיטה העברית. לקראת סיום תואר שני במשפטים.

אזרחות 2 יח"ל

למי מתאים הקורס?

אזרחות 2 יח"ל

הקורס המקיף לבגרות באזרחות ילמד אתכם להפנים ידע בהיקף עצום ולהשתמש בו במקצועיות במסגרת בחינת הבגרות.

מצטרפים עכשיו

1850 ₪

1665 ₪

מה בתוכנית?

Scroll to Top

מה מעניין אותי?

בגרויות

לו”ז בגרויות
פתרונות בגרות
איך עונים על שאלות בגרות

פתרונות לבתי ספר

ערכות לימוד
חינוך פיננסי

כניסת תלמידים

דילוג לתוכן