fbpx

אזרחות מוגבר

3600 ₪

3240 ₪

הקורס המקיף הראשון מסוגו שנוצר על ידי מגישי בגרות ותיקים. עם ערכת למידה מקורית, תרגול אינטנסיבי ומנטורינג כל הדרך אל היעד.

אבל לְמה אמורים לצפות בבגרות?

ספרי המחקר והלימוד שעליהם מושתתים לימודי אזרחות ברמת הגבר ידועים ומוכרים, כמו בכל בגרות. נניח שהצלחתם להשתלט על היקפו העצום של החומר הנלמד – לְמה עליכם לצפות בבגרות? מה ישאלו, איך ומה תיחשב תשובה מספקת? התשובות על השאלות הללו ידועות היטב למי שמלמד  את התחום. יש צורך להישען על הידע והניסיון של מי שהגיש במשך שנים רבות תלמידים לבחינת הבגרות המוגברת באזרחות והשתתף בהשתלמויות ובהדרכות המקצועיות הפתוחות אך ורק למורים המלמדים את המקצוע ברמת הגבר.

להישען על ניסיון עשיר

ארזנו עבורכם את הידע והניסיון שלנו בתוך ערכות לימוד, קורס אונליין, עבודות, מבחנים וסימולציות. עיצבנו את תהליך הלמידה בקורס על בסיס ניסיון מוכח. אנחנו מזמינים אתכם ללכת על בטוח וללמוד באופן מדויק, מסודר ואינטנסיבי במקום “להימרח”. 

להיות מוכן בזמן שאחרים מגששים באפלה

במהלך הקורס נתרגל שאלות בגרות ומאגר שאלות בסגנון בגרותי שניסחנו על בסיס ניסיון. במסגרת התרגול תכירו צורות תשאול מעט שונות הכוללות התייחסות לקריקטורות, גרפים וניסוח עמדה – כדרוש בבחינת הבגרות המורחבת באזרחות.

מה כולל הקורס?

מנטור אישי

נבחרת המנטורים שלנו כוללת את המורים הטובים והמנוסים ביותר בהגשה לבגרות. המנטור ייצור איתכם קשר מייד לאחר הרישום לקורס. הוא יהיה זמין בטלפון, במייל ודרך האתר. המנטור יהיה שם כדי לענות על שאלות, לתת עבודות, לבדוק מטלות ומבחנים ולתמוך רגשית. המנטורים שלנו מאמינים שעבודה קשה מובילה להישגים והם יגרמו גם לכם להאמין בכך.

קורס אונליין מקיף

קורס אונליין המקיף את כל פרקי הלימוד על פי דרישות משרד החינוך. פעמיים בשבוע נפתח שיעור חדש והוא נשאר פתוח עד לבחינת הבגרות. כל שיעור מכיל חומר בהיקף ההולם את יכולת הלמידה של התלמידים עד לשיעור הבא. כל שיעור מורכב מכמה שיעורי הקניית ידע ממוקדים, ולרוב גם תרגולים. בכל זמן ניתן לשלוח שאלות למנטור דרך לחצן “פנייה למנטור”.

ערכת לימוד מקיפה

ערכות הלימוד המפורסמות שלנו מגיעות אליכם עם שליח עד הבית וכוללות ספרי לימוד עבור כל יחידת לימוד, חוברת אימון עם שאלות לתרגול שוטף ותשובות ועזרי לימוד משתנים כגון חוברת מלווה לארגון הנקודות החשובות בשיעורים וכרטיסיות מוכנות לשינון.

תרגול אינטנסיבי

הקורס כולל תרגול אינטנסיבי מכמה סוגים: תרגול שוטף באמצעות חוברת אימון שבערכת הלימוד; עבודות להגשה ובדיקה במסגרת פגישות אישיות עם המנטור; מבחנים מסכמים בסיום כל יחידת לימוד; מרתון שאלות-תשובות בימים שלפני בחינת הבגרות; סימולציה מסכמת ופגישה אישית עם המנטור.

אזרחות מוגבר

הקורס הפופולרי ביותר שלנו יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

10% הנחה לנרשמים עד 27.2.2022

מצטרפים עכשיו!

3240 ₪

3600 ₪

אזרחות מוגבר

איך מתנהל הקורס

מיוצרי הקורס

בשנים האחרונות הפכו לימודי אזרחות ברמת הַגְבֵּר פופולריים, בעיקר בזכות אוניברסיטאות מסוימות שהחליטו להעניק עליהם בונוס. אנחנו כמובן מברכים על כך. 

לימודי אזרחות ברמת הגבר חושפים את התלמידים לעומק המורכבות של הפוליטיקה הישראלית. פוליטיקה – לא במובן המאוס שלה, אלא במובן העמוק יותר הנוגע לכוחות הפועלים בחברה ובמדינה. במסגרת שאלון 034731 נעסוק במדיניות חברתית כלכלית. זהו נושא גדול המשפיע על כל אחת ואחד מאיתנו. שאלון זה מהווה 70% מסך הציון של אזרחות ברמת הגבר. חלק זה הוא חובה ונלמד על ידי כל התלמידים שניגשים לבגרות זו. במסגרת שאלון 034732 נעסוק בדת, חברה ומדינה. נכיר את המודלים השכיחים בעולם בכל הנוגע ליחסי דת ומדינה ונתמקד גם במדינת ישראל. 

סוגי השאלות שיופיעו בבגרות ברמת הגבר יכולים להיות שונים מאלו שברמת בסיס (שתי יח”ל). לעיתים תלמידים יתמודדו גם עם קריקטורות וגרפים ויידרשו לניתוח שלהם בתוך הסקת מסקנות וקישורן למושגים שנלמדו.

קורס 24/7 אזרחות מוגבר מבוסס על תרגול מרובה ומנטורינג של המורים הטובים ביותר. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהגיע מוכנים לבחינת הבגרות.

פיני קמחי

פיני קמחי הוא המייסד של “פיני קמחי – הוראה ממוקדת”, המנהל הפדגוגי של קורסי 24/7, עורך וכותב תוכן לערכות הלימוד. בעשור האחרון הגיש אלפי תלמידים לבחינות הבגרות במסגרות פרטיות ובתיכונים. בין בתי הספר שבהם לימד – רשת אנקורי ויואל גבע.

בני בן דוד

מוסמך להוראת 5 יחידות אזרחות. בוחן בגרות ומלמד לבגרות ברמה 2 יח”ל וברמה מוגברת 5 יח”ל. מלמד בתיכון במרכז הארץ ובתכנית מיוחדת של קרן ראשי. בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותעודת הוראה באזרחות מהאוניברסיטה העברית. לקראת סיום תואר שני במשפטים.

אזרחות מוגבר

למי מתאים הקורס?

אזרחות מוגבר

הקורס הפופולרי ביותר שלנו יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

מצטרפים עכשיו

3600 ₪

3240 ₪

מה בתוכנית?

Scroll to Top

מה מעניין אותי?

בגרויות

לו”ז בגרויות
פתרונות בגרות
איך עונים על שאלות בגרות

פתרונות לבתי ספר

ערכות לימוד
חינוך פיננסי

כניסת תלמידים

דילוג לתוכן