fbpx

היסטוריה 2 יח"ל

2200 ₪

1980 ₪

הקורס המקיף לבגרות בהיסטוריה ילמד אתכם איך להכיל חומר בהיקף רחב, כיצד להשתמש בו בזמן הבחינה ואיך להשיג 100% הצלחה.

שינון החומר כבר אינו מבטיח הצלחה

מבחני הבגרות בשנים האחרונות מלמדים אותנו שלזכור את החומר לשלוט בחומר. כדי להצליח בבחינת הבגרות צריך לדעת להשתמש בידע הנרכש בצורה נכונה, לחבר בין הנקודות ההיסטוריות, לנתח קטעי מקור כתובים וחזותיים ולעיתים להביע דעה ולבסס אותה על עובדות היסטוריות. משום כך, תלמידים רבים שהתאמצו לשנן ולזכור את החומר הנלמד, מגיעים לציונים בינוניים שאינם מקדמים אותם אל המטרה.

ללמוד חומר בהיקף רחב, בזמן קצר ובאיכות מעולה

קורס 24/7 היסטוריה שתי יח”ל שומר עליכם מרוכזים ומחויבים ללמידה גם במהלך הצפייה בשיעורים. במהלך השיעור התלמידים יידרשו לפתוח את החוברת המלווה לקורס במקום המתאים ולמלא בתוכה את ראשי הפרקים שנלמדו במהלך השיעור, בהנחיית המנטור. המנטור האישי ישמור עליכם מחויבים ללמידה באמצעות תרגול מרובה ופגישות למשוב. כחלק מהקורס תתנסו בהיבחנות בתנאי בחינה, מרתון אינטנסיבי הכולל שאלות ותשובות וכמובן סימולציה מסכמת. אנחנו מאמינים שרק באמצעות עשייה ניתן ללמוד חומר בהיקף רחב, בזמן קצר ובאיכות מעולה.

לעשות את הבלתי אפשרי

התלמידים שלנו הוכיחו שציון מושלם אינו אגדה. עם מנטור שדורש ממך את המיטב ועם תוכנית אימונים לבגרות – הדרך להצלחה סלולה. 

מה כולל הקורס?

מנטור אישי

נבחרת המנטורים שלנו כוללת את המורים הטובים והמנוסים ביותר בהגשה לבגרות. המנטור ייצור איתכם קשר מייד לאחר הרישום לקורס. הוא יהיה זמין בטלפון, במייל ודרך האתר. המנטור יהיה שם כדי לענות על שאלות, לתת עבודות, לבדוק מטלות ומבחנים ולתמוך רגשית. המנטורים שלנו מאמינים שעבודה קשה מובילה להישגים והם יגרמו גם לכם להאמין בכך.

קורס אונליין מקיף

קורס אונליין המקיף את כל פרקי הלימוד על פי דרישות משרד החינוך. פעמיים בשבוע נפתח שיעור חדש והוא נשאר פתוח עד לבחינת הבגרות. כל שיעור מכיל חומר בהיקף ההולם את יכולת הלמידה של התלמידים עד לשיעור הבא. כל שיעור מורכב מכמה שיעורי הקניית ידע ממוקדים, ולרוב גם תרגולים. בכל זמן ניתן לשלוח שאלות למנטור דרך לחצן “פנייה למנטור”.

ערכת לימוד מקיפה

ערכות הלימוד המפורסמות שלנו מגיעות אליכם עם שליח עד הבית וכוללות ספרי לימוד עבור כל יחידת לימוד, חוברת אימון עם שאלות לתרגול שוטף ותשובות ועזרי לימוד משתנים כגון חוברת מלווה לארגון הנקודות החשובות בשיעורים וכרטיסיות מוכנות לשינון.

תרגול אינטנסיבי

הקורס כולל תרגול אינטנסיבי מכמה סוגים: תרגול שוטף באמצעות חוברת אימון שבערכת הלימוד; עבודות להגשה ובדיקה במסגרת פגישות אישיות עם המנטור; מבחנים מסכמים בסיום כל יחידת לימוד; מרתון שאלות-תשובות בימים שלפני בחינת הבגרות; סימולציה מסכמת ופגישה אישית עם המנטור.

היסטוריה 2 יח"ל

הקורס המקיף לבגרות בהיסטוריה ילמד אתכם להפנים ידע בהיקף עצום ולהשתמש בו במקצועיות במסגרת בחינת הבגרות.

10% לנרשמים עד 18.9.21

מצטרפים עכשיו!

1980 ₪

2200 ₪

היסטוריה 2 יח"ל

איך מתנהל הקורס

מיוצרי הקורס

בחינת הבגרות בהיסטוריה מהלכת אימים על נבחנים רבים שחוויית הלימוד בתיכון נצרבה בתודעתם כאירוע שלילי. חוסר מסוגלות לנוכח היקף החומר מעורר בהם חוסר נוחות (בלשון המעטה). המנטורים המובילים את הקורס מכירים את התופעות הללו ויודעים כיצד להתמודד איתן באמצעות עבודה קשה וקשר אישי. 

לעולם לא אשכח כיצד שני תלמידים בני 17 שבחרו לפרוש מהלימודים (כי שיבצו אותם בכיתה נמוכה – לא בגרותית) והגיעו אל קורס שהובלתי, סיימו עם ציונים גבוהים מ־92. הם נדהמו. אני פחות. מפרספקטיבה של שנות הוראה רבות, ראיתי אינספור “ניסים ונפלאות” שכאלו. למעשה, לא ראיתי מעולם תלמיד שניהל תהליך למידה נכון עם מנטור מעולה, ולא הגיע להישג מרשים ביותר.

החל ממועד חורף תשפ”ב בחינת הבגרות תתקיים במתכונת חדשה הכוללת עזרים חיצוניים.  בחינת הבגרות תהיה מאתגרת משנים קודמות. במסגרת קורס 24/7 נלמד ונתרגל אסטרטגיות לשימוש בחומרי הלימוד באופן מכוון להצלחה בבגרות. 

 

פיני קמחי

פיני קמחי הוא המייסד של “פיני קמחי – הוראה ממוקדת”, המנהל הפדגוגי של קורסי 24/7, עורך וכותב תוכן לערכות הלימוד. בעשור האחרון הגיש אלפי תלמידים לבחינות הבגרות במסגרות פרטיות ובתיכונים. בין בתי הספר שבהם לימד – רשת אנקורי ויואל גבע.

אורלי חזקיהו

אורלי חזקיהו השתחררה מצה”ל בדרגת סגן אלוף ופנתה להוראת היסטוריה. בעלת תואר שני בהיסטוריה ותעודת הוראה. אורלי מגישה תלמידים לבחינת הבגרות בהיסטוריה במסגרת תיכון ממלכתי בהוד השרון וביואל גבע.

היסטוריה 2 יח"ל

למי מתאים הקורס?

היסטוריה 2 יח"ל

הקורס המקיף לבגרות בהיסטוריה ילמד אתכם איך להכיל חומר בהיקף רחב, כיצד להשתמש בו בזמן הבחינה ואיך להשיג 100% הצלחה.

מצטרפים עכשיו

2200 ₪

1980 ₪

מה בתוכנית?

Scroll to Top

מה מעניין אותי?

בגרויות

לו”ז בגרויות
פתרונות בגרות
איך עונים על שאלות בגרות

פתרונות לבתי ספר

ערכות לימוד
חינוך פיננסי

כניסת תלמידים

דילוג לתוכן