fbpx

היסטוריה מוגבר

3600 ₪

3240 ₪

הקורס הפופולרי ביותר שלנו יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

שינון החומר כבר אינו מבטיח הצלחה

מבחני הבגרות בשנים האחרונות מלמדים אותנו שלזכור את החומר לשלוט בחומר. כדי להצליח בבחינת הבגרות צריך לדעת להשתמש בידע הנרכש בצורה נכונה, לחבר בין הנקודות ההיסטוריות, לנתח קטעי מקור כתובים וחזותיים ולעיתים להביע דעה ולבסס אותה על עובדות היסטוריות. משום כך, תלמידים רבים שהתאמצו לשנן ולזכור את החומר הנלמד, מגיעים לציונים בינוניים שאינם מקדמים אותם אל המטרה.

ללמוד חומר בהיקף רחב, בזמן קצר ובאיכות מעולה

שאלון 382 משתנה לחלוטין בכל שנתיים והנושאים בשאלון 381 מתעדכנים כמעט בכל שנה. צוות המנטורים של פיני קמחי מעדכן בכל שנה את ערכות הלימוד והקורסים כדי לתת לכם הזדמנות אמיתית לציון מושלם. במקום להשחית זמן יקר בהתכתבויות אובססיביות ברשתות חברתיות כדי ללקט מידע, עם קורס 24/7 תוכלו להתפנות אך ורק ללמידה. תוכנית למידה אישית, חומרים ממוקדים ומנטור שזמין לענות על כל שאלה, יאפשרו לכם להשתלט על חומר בהיקף רחב, בזמן קצר ובאיכות מעולה.

לעשות את הבלתי אפשרי

התלמידים שלנו הוכיחו שציון מושלם אינו אגדה. עם מנטור שדורש ממך את המיטב ותוכנית אימונים לבגרות – הדרך להצלחה סלולה.

מה כולל הקורס?

מנטור אישי

נבחרת המנטורים שלנו כוללת את המורים הטובים והמנוסים ביותר בהגשה לבגרות. המנטור ייצור איתכם קשר מייד לאחר הרישום לקורס. הוא יהיה זמין בטלפון, במייל ודרך האתר. המנטור יהיה שם כדי לענות על שאלות, לתת עבודות, לבדוק מטלות ומבחנים ולתמוך רגשית. המנטורים שלנו מאמינים שעבודה קשה מובילה להישגים והם יגרמו גם לכם להאמין בכך.

קורס אונליין מקיף

קורס אונליין המקיף את כל פרקי הלימוד על פי דרישות משרד החינוך. פעמיים בשבוע נפתח שיעור חדש והוא נשאר פתוח עד לבחינת הבגרות. כל שיעור מכיל חומר בהיקף ההולם את יכולת הלמידה של התלמידים עד לשיעור הבא. כל שיעור מורכב מכמה שיעורי הקניית ידע ממוקדים, ולרוב גם תרגולים. בכל זמן ניתן לשלוח שאלות למנטור דרך לחצן “פנייה למנטור”.

ערכת לימוד מקיפה

ערכות הלימוד המפורסמות שלנו מגיעות אליכם עם שליח עד הבית וכוללות ספרי לימוד עבור כל יחידת לימוד, חוברת אימון עם שאלות לתרגול שוטף ותשובות ועזרי לימוד משתנים כגון חוברת מלווה לארגון הנקודות החשובות בשיעורים וכרטיסיות מוכנות לשינון.

תרגול אינטנסיבי

הקורס כולל תרגול אינטנסיבי מכמה סוגים: תרגול שוטף באמצעות חוברת אימון שבערכת הלימוד; עבודות להגשה ובדיקה במסגרת פגישות אישיות עם המנטור; מבחנים מסכמים בסיום כל יחידת לימוד; מרתון שאלות-תשובות בימים שלפני בחינת הבגרות; סימולציה מסכמת ופגישה אישית עם המנטור.

היסטוריה מוגבר

הקורס הפופולרי ביותר שלנו יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

10% הנחה לנרשמים עד תאריך 27.2.22

מצטרפים עכשיו!

3240 ₪

3600 ₪

היסטוריה מוגבר

איך מתנהל הקורס

מיוצרי הקורס

ישנו שלב, בדרך כלל בשליש הראשון של הקורס,

שבו אני שומע בכל פגישה אישית עם תלמיד את אותה פליאה:

“לא חשבתי שזה יעניין אותי כל כך”. לי זה נראה מובן מאליו שהיסטוריה 

עשירה, רבת תהפוכות ויצרים, תרתק אותנו לא פחות מדרמה טלוויזיונית מעולה.

החלטתי לא לאפשר לעצמי ליהנות מהמחמאה ובאמת לבדוק מה גורם לתלמידים

להפיק הנאה ומעורבות רגשית ממה שדחה אותם עד הצטרפותם לקורס.

מדבריהם עלו תיאורים זהים:

  • היעדר סטרס במהלך הלמידה.
  • תחושת מסוגלות הולכת וגוברת.
  • תחושה של פניוּת רגשית ללמידה וחשיבה.

ובמילה אחת – ביטחון. תהליך הלמידה בקורסים שלנו מתאפיין 

בתחושת ביטחון גוברת שמאפשרת לנתב ללמידה, לעניין ולתרגול את האנרגיות שבוזבזו במסגרות לימוד אחרות.

כאשר חומרי הלימוד מעולים, השיעורים זמינים לצפיות חוזרות וישנו מנטור, כלומר מורה מעולה שמכיר אותך אישית ומלווה אותך מפתיחת התהליך עד סיומו – מה שנדמה מסובך עד בלתי אפשרי נראה לפתע בהישג יד. להושיט אותה ולקטוף.

פיני קמחי

פיני קמחי הוא המייסד של “פיני קמחי – הוראה ממוקדת”, המנהל הפדגוגי של קורסי 24/7, עורך וכותב תוכן לערכות הלימוד. בעשור האחרון הגיש אלפי תלמידים לבחינות הבגרות במסגרות פרטיות ובתיכונים. בין בתי הספר שבהם לימד – רשת אנקורי ויואל גבע.

אורלי חזקיהו

אורלי חזקיהו השתחררה מצה”ל בדרגת סגן אלוף ופנתה להוראת היסטוריה. בעלת תואר שני בהיסטוריה ותעודת הוראה. אורלי מגישה תלמידים לבחינת הבגרות בהיסטוריה במסגרת תיכון ממלכתי בהוד השרון וביואל גבע.

היסטוריה מוגבר

למי מתאים הקורס?

היסטוריה מוגבר

הקורס הפופולרי ביותר שלנו יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

מצטרפים עכשיו

3600 ₪

3240 ₪

מה בתוכנית?

Scroll to Top

מה מעניין אותי?

בגרויות

לו”ז בגרויות
פתרונות בגרות
איך עונים על שאלות בגרות

פתרונות לבתי ספר

ערכות לימוד
חינוך פיננסי

כניסת תלמידים

דילוג לתוכן