fbpx

ספרות 2 יח"ל

1850 ₪

1665 ₪

הקורס המקיף לבגרות בספרות ילמד אתכם לשלוט בתוכני היצירות, בפרשנויות המקובלות ובאמצעים רטוריים, וכיצד לעשות בהם שימוש נכון בבחינת הבגרות בתוך הפגנת ידע רחב ומעמיק.

איך לומדים את כל החומר הזה?

הבגרות בספרות דורשת בקיאות מעמיקה של תוכן ופרשנות של יצירות רבות, אך לא זאת הסיבה שהציונים הארציים בספרות הם מהנמוכים ביותר מבין ציוני בחינות הבגרות. הקושי טמון בביטוי הידע המעמיק שהתלמיד רכש. תלמידים רבים אינם יודעים כיצד לענות נכון על שאלות בגרות, אינם מבדילים בין עיקר לטפל, מרבים לכתוב תקציר עלילתי במקום לענות על השאלה ובעיקר אינם יודעים האם תשובותיהם טובות באמת או לוקות בחסר.

ללמוד חומר בהיקף רחב, בזמן קצר ובאיכות מעולה

עם הרישום לקורס, המנטורים יוצרים קשר עם התלמיד ומרכיבים לו תוכנית לימודים ברורה. התלמיד מקבל רשימת משימות לפי תאריכי יעד ברורים כדי שיוכל להבין לעומק את היצירה. במסגרת הקורס מתבצעת קריאה מודרכת של היצירות עם הסברים על אודות הנקודות הרלוונטיות לבגרות. הקורס מלווה בערכת לימוד מדהימה המסונכרנת באופן מלא עם הקורס עצמו. התלמיד מתקדם על מסלול ברור שיאפשר לו לרכוש את הידע בצורה מדורגת ונכונה – ללא עומס מיותר וללא בזבוז זמן. 

תרגול, משוב אישי, תרגול, משוב אישי, תרגול, משוב אישי...

בכל הנוגע לבגרות בספרות, הניסיון מראה שתרגול ללא משוב ממורה הבקיא בדרישות משרד החינוך אינו מוביל להתקדמות משמעותית. משוב איכותי ובכמות גדולה הכרחי לשיפור כושר ניסוח התשובות של התלמיד. בקורס 24/7 ספרות יבדקו המנטורים שלכם וייתנו משוב אישי על תרגולים, מבחנים וסימולציה. אנחנו מאמינים שעבודה קשה מובילה לתוצאות מעולות.

מה כולל הקורס?

מנטור אישי

נבחרת המנטורים שלנו כוללת את המורים הטובים והמנוסים ביותר בהגשה לבגרות. המנטור ייצור איתכם קשר מייד לאחר הרישום לקורס. הוא יהיה זמין בטלפון, במייל ודרך האתר. המנטור יהיה שם כדי לענות על שאלות, לתת עבודות, לבדוק מטלות ומבחנים ולתמוך רגשית. המנטורים שלנו מאמינים שעבודה קשה מובילה להישגים והם יגרמו גם לכם להאמין בכך.

קורס אונליין מקיף

קורס אונליין המקיף את כל פרקי הלימוד על פי דרישות משרד החינוך. פעמיים בשבוע נפתח שיעור חדש והוא נשאר פתוח עד לבחינת הבגרות. כל שיעור מכיל חומר בהיקף ההולם את יכולת הלמידה של התלמידים עד לשיעור הבא. כל שיעור מורכב מכמה שיעורי הקניית ידע ממוקדים, ולרוב גם תרגולים. השיעורים כוללים קריאה מודרכת ביצירות, המקלה על תהליך הלמידה וממקדת אותו. בכל זמן ניתן לשלוח שאלות למנטור דרך לחצן “פנייה למנטור”.

ערכת לימוד מקיפה

ערכות הלימוד המפורסמות שלנו מגיעות אליכם עם שליח עד הבית וכוללות: ספרי לימוד עבור כל יחידת לימוד וחוברת אימון.

תרגול אינטנסיבי

 

הקורס כולל תרגול אינטנסיבי מכמה סוגים: תרגול שוטף באמצעות חוברת אימון שבערכת הלימוד; עבודות להגשה ובדיקה במסגרת פגישות אישיות עם המנטור; מבחנים מסכמים בסיום כל יחידת לימוד; מרתון שאלות-תשובות בימים שלפני בחינת הבגרות; סימולציה מסכמת ופגישה אישית עם המנטור.

ספרות 2 יח"ל

הקורס המקיף לבגרות בספרות ילמד אתכם להפנים ידע בהיקף עצום ולהשתמש בו במקצועיות במסגרת בחינת הבגרות.

10% הנחה לנרשמים עד 18.9.21

מצטרפים עכשיו!

1665 ₪

1850 ₪

ספרות 2 יח"ל

איך מתנהל הקורס

מיוצרי הקורס

ציוני התלמידים בבגרות בספרות שתי יחידות לימוד, ממוצבים במקומות הנמוכים ביותר מבין בגרויות הליבה. ישנן סיבות מגוונות למצב זה. הסיבות המרכזיות העולות מכיוון התלמידים הן: חומר בעל היקף רחב, קושי להבין מה בדיוק נדרש לדעת או לזכור, וקושי גדול יותר להבין מה נדרש מהתלמיד במסגרת כתיבת תשובת בגרות. מורים ומעריכי בחינות בגרות מציפים קשיים דומים: התלמידים נוטים לכתוב את תמצית העלילה במקום לענות על דרישות השאלה, חוסר הבנה מעמיקה של האלמנטים הספרותיים כגון אמצעים רטוריים וחוסר הבנה של נושאים כלליים (פילוסופיים, חברתיים, אנושיים) העולים מן העלילה. תלמידים רבים זוכרים סיכום על אודות יצירה מבלי להכיר אותה או להבין אותה לעומק, וניגשים לבגרות כאשר הם “חמושים” בזיכרון בלבד. התוצאה מאכזבת – תשובות ארוכות, מפוזרות ולא מדויקות שאינן מתייחסות לדרישות השאלה. 

במסגרת הקורס נבצע קריאה מודרכת של היצירות ונבין אותן לעומק. כל תלמיד ילמד לזהות אמצעים רטוריים במסגרת יצירה ספרותית ואת התרומה שלהן ליצירה. נדון באופן ממוקד בנושאים כלליים כגון ביקורות על החברה, אמרות על מצבו של האדם בעולם המודרני ומקום האומנות בחיינו בהקשר ליצירות הספרות הנלמדות. לאחר השלב הראשון של הקניית הידע, נתרגל פיצוח שאלות וניסוח תשובות. במסגרת הקורס התלמידים נדרשים להגיש עבודות רבות לבדיקה ולדיון במסגרת הפגישות האישיות עם המנטור. תרגול ומשוב הם האסטרטגיה המרכזית שלנו לשיפור כושר ההתנסחות של התלמיד.

דרך עבודה נכונה יסייע המנטור לתלמידים להשתחרר מתפיסות שאינן רלוונטיות יותר לבחינת הבגרות (למשל תשובת בגרות חייבת להיות ארוכה במיוחד), מדעות קדומות (“אני לא טוב במקצועות הומניסטיים”, “אני לא יודע לנסח את עצמי נכון”) ויטמיע בתלמידים משמעת עצמית לניהול תהליך למידה פורה.

פיני קמחי

פיני קמחי הוא המייסד של “פיני קמחי – הוראה ממוקדת”, המנהל הפדגוגי של קורסי 24/7, עורך וכותב תוכן לערכות הלימוד. בעשור האחרון הגיש אלפי תלמידים לבחינות הבגרות במסגרות פרטיות ובתיכונים. בין בתי הספר שבהם לימד – רשת אנקורי ויואל גבע.

ספרות 2 יח"ל

למי מתאים הקורס?

ספרות 2 יח"ל

הקורס המקיף לבגרות בספרות ילמד אתכם לשלוט בתוכני היצירות, בפרשנויות המקובלות ובאמצעים רטוריים, וכיצד לעשות בהם שימוש נכון בבחינת הבגרות בתוך הפגנת ידע רחב ומעמיק.

 

מצטרפים עכשיו

1850 ₪

1665 ₪

מה בתוכנית?

Scroll to Top

מה מעניין אותי?

בגרויות

לו”ז בגרויות
פתרונות בגרות
איך עונים על שאלות בגרות

פתרונות לבתי ספר

ערכות לימוד
חינוך פיננסי

כניסת תלמידים

דילוג לתוכן