fbpx

ספרות מוגבר

3600 ₪

3240 ₪

הקורס שיותר ויותר תלמידים נחשפים אליו ובוחרים בו בכל שנה, יעטוף אותך ב־˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

איך לומדים את כל החומר הזה?

תלמידים רבים מתוסכלים מהבגרות בספרות ברמת הגבר עוד בטרם ניגשו לתהליך הלמידה. מבט אחד ברשימת היצירות מעורר בהם חרדה. ניסיון העבר מהתיכון מעורר בהם חוסר ביטחון. הצורך בציון גבוה במיוחד שיעלה את הסכם מייצר אלמנט לחץ נוסף. איך לומדים את כל החומר הזה? מה צריך בכלל לדעת לבחינת הבגרות? איך מבטאים את הידע בצורה שֶׁתְּרַצֶּה את בוחן הבגרות?

ללכת אחרי המנטורים

למנטורים שלנו ניסיון עשיר בהגשה לבגרות המורחבת בספרות. הם מכירים אותה מהזווית של התלמידים כמו גם מהזווית של בוחני הבגרות. רק ניסיון ארוך שנים בהגשה לבגרות ובבדיקת בחינות בגרות מאפשר למנטורים שלנו ליצור ערכת לימוד מדויקת, להעריך נכון את העבודות, המבחנים והסימולציות של התלמידים, וכמובן להדריך אותם בצורה הנכונה. המנטורים ילוו אתכם עד הבגרות ומכם נדרש ללכת בדרך הפדגוגית שיסללו לכם.

תרגול, משוב אישי, תרגול, משוב אישי, תרגול, משוב אישי...

בכל הנוגע לבגרות בספרות, הניסיון מראה שתרגול ללא משוב ממורה הבקיא בדרישות משרד החינוך, אינו מוביל להתקדמות משמעותית. משוב איכותי ובכמות גדולה הכרחי לשיפור כושר ניסוח התשובות של התלמיד. בקורס 24/7 ספרות המנטורים שלכם יבדקו וייתנו משוב אישי על תרגולים, מבחנים וסימולציה. אנחנו מאמינים שעבודה קשה מובילה לתוצאות מעולות.

מה כולל הקורס?

מנטור אישי

נבחרת המנטורים שלנו כוללת את המורים הטובים והמנוסים ביותר בהגשה לבגרות. המנטור ייצור איתכם קשר מייד לאחר הרישום לקורס. הוא יהיה זמין בטלפון, במייל ודרך האתר. המנטור יהיה שם כדי לענות על שאלות, לתת עבודות, לבדוק מטלות ומבחנים ולתמוך רגשית. המנטורים שלנו מאמינים שעבודה קשה מובילה להישגים והם יגרמו גם לכם להאמין בכך.

קורס אונליין מקיף

קורס אונליין המקיף את כל פרקי הלימוד על פי דרישות משרד החינוך. פעמיים בשבוע נפתח שיעור חדש והוא נשאר פתוח עד לבחינת הבגרות. כל שיעור מכיל חומר בהיקף ההולם את יכולת הלמידה של התלמידים עד לשיעור הבא. כל שיעור מורכב מכמה שיעורי הקניית ידע ממוקדים, ולרוב גם תרגולים. בכל זמן ניתן לשלוח שאלות למנטור דרך לחצן “פנייה למנטור”.

ערכת לימוד מקיפה

ערכות הלימוד המפורסמות שלנו מגיעות אליכם עם שליח עד הבית וכוללות ספרי לימוד עבור כל יחידת לימוד, חוברת אימון עם שאלות לתרגול שוטף ותשובות ועזרי לימוד משתנים כגון חוברת מלווה לארגון הנקודות החשובות בשיעורים וכרטיסיות מוכנות לשינון.

תרגול אינטנסיבי

הקורס כולל תרגול אינטנסיבי מכמה סוגים: תרגול שוטף באמצעות חוברת אימון שבערכת הלימוד; עבודות להגשה ובדיקה במסגרת פגישות אישיות עם המנטור; מבחנים מסכמים בסיום כל יחידת לימוד; מרתון שאלות-תשובות בימים שלפני בחינת הבגרות; סימולציה מסכמת ופגישה אישית עם המנטור.

ספרות מוגבר

הקורס הפופולרי ביותר שלנו יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

10% הנחה למצטרפים עד לתאריך 27.2.2022

מצטרפים עכשיו!

3240 ₪

3600 ₪

היסטוריה מוגבר

איך מתנהל הקורס

מיוצרי הקורס

הבגרות המורחבת בספרות היא הזדמנות של ממש. בניגוד לבגרות הליבה (שתי יחידות לימוד חובה), ממוצע הציונים גבוה באופן משמעותי. תלמידים שבוחרים להרחיב בגרות זו לרוב נהנים מתוצאות מתגמלות שמביאות לידי ביטוי את היתרון היחסי שלהם על פני מתמודדים אחרים לפקולטות היוקרתיות. יתרון נוסף ובלתי מבוטל הוא העניין. היצירות הנלמדות במסגרת ספרות מוגבר סובבות סביב נושאים מרכזיים (לדוגמה נשיות וגבריות או משפחה) ועלילות יפהפיות ובלתי נשכחות. תלמידים רבים מוצאים עצמם (להפתעתם) נהנים מתהליך הלמידה. היצירות במסגרת הבגרות הן יצירות מופת מספרות העולם, יצירות אלמותיות, מצחיקות, מרגשות, מטלטלות. החוויה הרגשית המיוחדת שהתלמידים עוברים במהלך הלימודים צורבת את הידע בזיכרון. מסיבה זו, לרוב התלמידים קל יותר לזכור את החומר הנלמד בבגרות בספרות למרות היקפו הרחב.

במהלך הקורס התלמידים שוברים את מחסום הכתיבה האופייני כמעט לכל מי שניגש לבגרות עתירת מלל וידע כספרות. באמצעות סדרה של תרגולים ומשובים עוקבים מן המנטור, התלמידים מפתחים גמישות ביכולתם לעשות שימוש בידע שרכשו. שאלות שנראו להם מסובכות ולא ברורות בתחילת הקורס ייראו מובנות מאליהן בשליש האחרון שלו. 

אנחנו מזמינים אתכם להתקדם אל המטרה וליהנות מהדרך עם קורס 24/7 ספרות מוגבר.

פיני קמחי

פיני קמחי הוא המייסד של “פיני קמחי – הוראה ממוקדת”, המנהל הפדגוגי של קורסי 24/7, עורך וכותב תוכן לערכות הלימוד. בעשור האחרון הגיש אלפי תלמידים לבחינות הבגרות במסגרות פרטיות ובתיכונים. בין בתי הספר שבהם לימד – רשת אנקורי ויואל גבע.

היסטוריה מוגבר

למי מתאים הקורס?

ספרות מוגבר

הקורס שיותר ויותר תלמידים נחשפים אליו ובוחרים בו בכל שנה, יעטוף אותך ˚360 עם מנטור אישי, קורס אונליין וערכת לימוד.

מצטרפים עכשיו

3600 ₪

3240 ₪

מה בתוכנית?

Scroll to Top

מה מעניין אותי?

בגרויות

לו”ז בגרויות
פתרונות בגרות
איך עונים על שאלות בגרות

פתרונות לבתי ספר

ערכות לימוד
חינוך פיננסי

כניסת תלמידים

דילוג לתוכן